Гимназията отпразнува своя 55 годишен юбилей! Посрещна отново своя първи випуск’76! Изпрати своя юбилеен випуск’26! Зарадва ни със сцена пълна с отличници, стипендианти и таланти! Покани градски управници и представители на академични институции, сред които и наши възпитаници да отправят своите поздрави и връчат своите награди! Зарадва преподаватели, родители, спонсори и приятели с постижения, признателност и единение! ! Нашата юбилейна гордост се превърна в споделена всеобща градска радост! Благодарим ти, „Гимназия наша любима, на знания извор велик! Прославяме твоето име на чужд и на роден език!“ (из химна на Гимназията, текст Павел Веснаков)






































