Отново в час, отново с нас! Първият гост възпитаник в рамките на нашата юбилейна алумни инициатива
“Влизане в час” бе Весела Момчева-Таун, випуск 2002, която на 4 май се
срещна с учениците от 10 „в“ клас с класен ръководител Анна
Гандева–Пашаянова, випуск’89.
След завършването си Весела продължава образованието си в Икономическия
университет – Варна, а професионалният й я отвежда в динамичните сектори
на възобновяемите енергийни източници, авиацията и туризма. През април
2026 г. Весела е избрана за народен представител в 52-рото Народно
събрание. Тя стана и горд носител на почетната значка но Езиковата, връчена й лично от г-жа Кисьова, директор на Гимназията! Веднъж.възпитаник, завинаги възпитаник! Благодарим ти за вдъхновението и добрия пример, Весела и ти пожелаваме успех!
Снимки: Даниел Стефанов, випуск’24

























